Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Košmariškas „Arsenal“ sezono startas tęsiasi – liko pažeminti Mančesteryje

Trečiasis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo absoliučiu „Manchester City“ ekipos dominavimu namuose. „Etihad“ stadiono šeimininkai pratęsė košmarišką Londono „Arsenal“ vienuolikės startą – juos sutriuškino rezultatu 5:0.
„Arsenal“ – „Man City
"Arsenal" - "Man City" / „Scanpix“ nuotr.

„Miestiečiai“ vakarėlį namų stadione užkūrė jau pirmosiomis rungtynių minutėmis.

Puikiai sezono pradžioje krašte atrodantis Gabrielis Jesusas 7-ąją minutę pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten visus reikalus galva sutvarkė Ilkay'us Gundoganas.

Šeimininkų persvara padvigubėjo vos po 5 minučių – iš pirmo žvilgsnio visai nepavojingas Bernardo Silvos perdavimas kiaurai perrėžė varžovų gynybą, o atakos smaigalyje sužibėjo Ferranas Torresas.

Netrukus „kanonieriams“ teko sugerti ir dar vieną smūgį – 35-ąją minutę už šiurkščią pražangą prieš Joao Cancelo raudoną kortelę užsidirbo Granitas Xhaka.

Prieš pat kėlinio pabaigą – ir trečiasis įvartis, kurį 43-ąją minutę pelnė Gabrielis Jesusas.

Ketvirtą įvartį šeimininkams 53-ąją minutę padovanojo Rodri, o penktasis krito rungtynių pabaigoje, kai 84-ąją minutę dublį sumedžiojo F.Torresas.

„Man City“ šiame mače kamuolį kontroliavo 81 proc. laiko. Antrajame kėlinyje šie rodikliai buvo dar didesni – net 88 proc.

Po niukso pirmajame ture dvi pergales iš eilės iškovoję Pepo Guardiolos auklėtiniai su 6 taškais bent trumpam kyla į „Premier“ lygos viršūnę.

Visus tris mačus pralaimėjęs „Arsenal“ dėl blogiausio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio (0:9) yra paskutinis.