Kraujuojanti „Barca“ tuščiomis grįžta ir iš Madrido

Itin sunkius laikus išgyvenanti „Barcelona“ nieko nepešė ir Madride. Intrigavusiame „La Liga“ gigantų susidūrime intrigos praktiškai nebuvo, o nesudėtingą pergalę 2:0 iškovojo „Atletico“.
Frenkie de Jongo reakcija
Frenkie de Jongo reakcija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Titulą ginantiems „atletams“ pranašumą pavyko susikurti dar pirmajame kėlinyje.

23-ą minutę po grubios katalonų gynybos klaidos vienas prieš vartininką išbėgo ir savo komandą į priekį išvedė Thomas Lemaras.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, 44-ą minutę, skirtumą padvigubino ilgametis „Barcelona“ puolėjas Luisas Suarezas.

Jam tai buvo pirmas įvartis į buvusios komandos vartus. Dabar urugvajietis yra įmušęs į visų 31 Ispanijos komandos, prieš kurias yra žaidęs, tinklą.

„Barcai“ tai buvo pirmas pralaimėjimas „La Liga“ turnyre šį sezoną, bet per ankstesnes šešerias rungtynes katalonai net tris sykius sužaidė lygiosiomis. Be to, katalonai patyrė du gniuždančius pralaimėjimus UEFA Čempionų lygoje, kur vienodu rezultatu 0:3 nusileido ir Miuncheno „Bayern“, ir Lisabonos „Benfica“ komandoms.

Su 12 taškų „Barca“ Ispanijos čempionate yra devinta, bet turi vienerias rungtynes atsargoje prieš daugelį kitų komandų.

„Atletico“ su 17 taškų pavijo lyderį Madrido „Real“, kuris turo rungtynes žais sekmadienį.