Krizė tęsiasi: „Barcelona“ nuskriaudė ir „La Liga“ naujokas

Skaudų antausį UEFA Čempionų lygoje šią savaitę gavę „Barcelona“ futbolininkai kluptelėjo ir vietiniame fronte. Sekmadienį vykusiose „La Liga“ 24-ojo turo rungtynėse katalonai 1:1 namuose sužaidė su „Cadiz“.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

32-ąją minutę iš baudinio įmušė Lionelis Messi, bet 89-ąją minutę Aleixas Fernandezas tokiu pačiu būdu rezultatą išlygino.

Ispanijos čempionate Ronaldo Koemano auklėtiniai buvo laimėję septynis mačus iš eilės.

Dabar katalonai žengia trečioje pozicijoje, bet nuo pirmaujančio Madrido „Atletico“ atsilieka aštuoniais taškais.

Prieš šį sezoną į „La Liga“ iškopęs „Cadiz“ žengia keturioliktas ir nutraukė keturių pralaimėjimų atkarpą.