Kuriozas: „Arsenal“ puolėjo įvartis padovanojo pergalę varžovams

Pierre'as-Emerickas Aubameyangas nemaloniai pasižymėjo vieninteliu įvarčiu rungtynėse, kurias jo atstovaujamas Londono „Arsenal“ klubas pralaimėjo namuose.
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
Pierre'as-Emerickas Aubameyangas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono ekipa 0:1 krito prieš „Burnley“, mat P.E.Aubameyangas, gindamasis nuo varžovų kampinio, gan meistriškai pasiuntė kamuolį į savo komandos vartus.

Tai atnešė pergalę svečiams, kurie nuo 58-sios minutės aikštėje turėjo vienu žaidėju daugiau – iš aikštės išvarytas buvo Granitas Xhaka.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ 3:0 susitvarkė su „Brighton & Hove Albion“ komanda.

Visi įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje, juos mušė Jamesas Maddisonas (27 ir 44 min.) bei Jamie Vardy (41 min.).

„Arsenal“ su 13 taškų užima vos 15-ąją vietą „Premier“ lygoje, „Burnley“ turi 9 taškus ir žengia 17-oje pozicijoje.

„Leicester City“ turi 24 taškus, yra trečioje vietoje ir tik tašku atsilieka nuo lyderių Londono „Tottenham Hotspur“.