L.Messi ir kompanija triuškino varžovus, brazilai užklimpo Kolumbijoje

Atrankos į 2022 m. pasaulio futbolo čempionatą Pietų Amerikos zonoje sužaisti penki susitikimai, kuriuose pergales pasiekė Bolivijos, Venesuelos, Argentinos ir Čilės rinktinės, o vienintelės rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Argentiniečių džiaugsmas
Argentiniečių džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Argentiniečiai su Lioneliu Messi priešakyje namuose 3:0 sutriuškino Urugvajaus komandą.

„Paris Saint-Germain“ žvaigždė pelnė pirmąjį rungtynių įvartį 38-ą minutę, kai jo į baudos aikštelę perduoto kamuolio nesugavo urugvajiečių vartininkas Fernando Muslera ir kamuolys įriedėjo į vartus.

Skirtumas padvigubėjo jau po šešių minučių, kai pirmas prie kamuolio prišokęs Rodrigo De Paulas pelnė antrąjį rungtynių įvartį.

Pergalę argentiniečiai įtvirtino 62-ą minutę, kai pasižymėjo ir Lautaro Martinezas.

22 taškus per 10 rungtynių surinkusi Argentina turnyrinėje lentelėje rikiuojasi antra ir praleidžia į priekį tik Braziliją.

Ši praėjusią naktį nesugebėjo iškovoti pergalės Kolumbijoje. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Tai pirmos brazilų nelaimėtos rungtynės po devynių pergalių iš eilės atrankos ciklo starte.

Su 28 taškais brazilai užtikrintai pirmauja turnyre.

Į Katare vyksiantį turnyrą pateks keturios geriausios Pietų Amerikos zonos rinktinės. Penktąją vietą užėmusi komanda žais papildomas rungtynes prieš kito žemyno rinktinę.