„La Liga“: „Atletico“ patyrė pralaimėjimą, o „Malaga“ iškovojo sunkią pergalę

Ispanijos „La Liga“ futbolo pirmenybėse sekmadienio naktį sužaistos dar dvejos 21-ojo turo rungtynės, kuriose po pergalę pasidalijo aikščių šeimininkai ir svečiai.
„Athletic“ futbolininkų triumfas.
„Athletic“ futbolininkų triumfas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė antroje vietoje žengiantis Madrido „Atletico“ klubas, kuris be savo lyderio Radamelio Falcao net 0:3 (0:0) nusileido dvyliktoje vietoje esančiai Bilbao „Athletic“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Mikelis San Jose (50 min.), Markelis Susaeta (77 min.) ir Oscaras De Marcosas (84 min.).

Sunkią pergalę įnirtingose rungtynėse Maljorkoje iškovojo ketvirtoje vietoje žengiantis „Malaga“ klubas, 3:2 (2:1) įveikęs „Mallorca“ vienuolikę.

Malagos futbolininkai į priekį tvirtai įsiveržė per 15 minučių, kuomet vienas po kito į vartus įmušė Javieras Saviola (10 min.) ir Isco (16 min.). Tačiau dar pirmame kėlinyje Victoras (27 min.) rezultatą sušvelnino.

Antrame kėlinyje Nacho Monrealis (62 min.) „Malaga“ klubui pelnė trečiąjį įvartį, į kurį netrukus taikliu smūgiu atsakė Giovani dos Santosas (70 min.). Netrukus „Malaga“ gynėjas Martinas Demichelis buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko dešimtyje.

Vis dėlto „Malaga“ atlaikė šeimininkų atakų škvalą ir iškovojo dešimtąją pergalę šiame sezone. „Mallorca“ į varžovų vartus mušė net 23 kartus, tačiau tik 3 smūgiai skriejo į vartų plotą. „Malaga“ ekipai pergalei pakako 5 smūgių į vartus, iš kurių 3 pataikė į vartų plotą.

Paskutinės 21-ojo turo rungtynės bus žaidžiamos pirmadienio vakarą, susitiks – „Sevilla“ ir „Granada“.