„La liga“: „Barca“ turėjo vargo, bet laimėjo namuose

„Barcelona“ Ispanijos čempionato rungtynėse mušė du greitus įvarčius, bet turėjo daug vargo kovoje su „Villarreal“ komanda. Galiausiai Katalonijos klubas vis tik šventė pergalę 2:1.
Lionelis Messi ir Antoine'as Griezmannas
Lionelis Messi ir Antoine'as Griezmannas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antoine'as Griezmannas siuntė kamuolį į vartus jau 6-ąją rungtynių minutę iš išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Nuostabiu tolimu smūgiu skirtumą padvigubino Arhuras, nepalikęs jokių šansų varžovų vartininkui 15-ąją minutę.

Prieš pat pertrauką „Barca“ ekipos persvara sumažėjo, kai 44-ąją minutę gražų šūvį į vartus paleido Santi Cazorla.

Po šios pergalės „Barcelona“ turnyro lentelėje su 10 taškų pakilo į ketvirtąją vietą.