Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Laimėjęs „Manchester City“ tolsta nuo oponentų, nes „Chelsea“ kluptelėjo

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dvejos rungtynės, kuriose skirtingai sekėsi pretendentams į titulą.
Philas Fodenas ir Kevinas De Bruyne
Philas Fodenas ir Kevinas De Bruyne / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę iškovojo svečiuose žaidęs čempionato lyderis „Manchester City“ klubas.

Pepo Guardiolos auklėtiniai 1:0 įveikė „Brentford“ komandą ir laimėjo jau dešimtą kartą paeiliui.

Vienintelį įvartį 16-ą minutę po Kevino De Bruyne perdavimo pelnė Philas Fodenas.

Belgas galėjo įsirašyti ir antrąjį rezultatyvų perdavimą, bet Aymerico Laportos tikslus smūgis 87-ą minutę buvo atšauktas dėl nežymios nuošalės.

Jei „miestiečiai“ laimėjo, tai „aristokratai“ prarado du taškus.

Londono „Chelsea“ namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Brighton“.

Thomaso Tuchelio treniruojama komanda ilgą laiką pirmavo po 28-ą minutę pelnyto Romelu Lukaku įvarčio, tačiau svečiai išplėšė tašką paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Pirmą pridėto laiko minutę antrajame kėlinyje Danny Welbeckas pakilo aukščiau už varžovus ir nukreipė kamuolį į vartus galva, išplėšdamas netikėtas lygiąsias savo ekipai.

Šis „Chelsea“ kluptelėjimas leido „Man City“, turinčiam 50 taškų, susikrauti jau 8 taškų pranašumą nuo antrosios vietos. Tiesa, prie jų dar gali priartėti „Liverpool“, turintis 41 tašką, bet sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.