Latviai neatsilaikė prieš olandus, o estai krito Baltarusijoje

Šeštadienį FIFA pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose Europos zonoje žaidžiami antrojo turo susitikimai.
Olandijos futbolininkai
Olandijos futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

G grupės varžybose mūsų kaimynai latviai svečiuose 0:2 nusileido Nyderlandams.

Olandai buvo įpykę po pirmajame ture patirto netikėto pralaimėjimo Turkijai 2:4.

Nugalėtojams 32-ą min. įvartį pelnė Stevenas Berghuisas, o 69-ą min. – Luukas de Jongas.

Beje, mačą Amsterdame stebėjo beveik 5 tūkst. žiūrovų.

Kitame grupės mače Turkija pratęsė sėkmingą startą ir net 3:0 svečiuose pranoko Norvegiją.

Kartu su turkais dvi pergales iškovojusi turi ir Juodkalnija, kuri šeštadienį 4:1 namuose pranoko Gibraltarą.

Antrą pralaimėjimą turnyre patyrė Estijos rinktinė, 2:4 svečiuose nusileidusi Baltarusijai. Minske vykusiame susitikime estai du sykius pirmavo, tačiau šeimininkai nepasidavė.

Lemiamas lūžis įvyko 77-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę gavo Karlas Oigusas. Po šio epizodo baltarusiai ir įmušė du pergalingus įvarčius.

Rusija dviejų Artiomo Dziubos įvarčių dėka namuose 2:1 pranoko Slovėniją ir pirmauja H grupėje. Pirmą pergalę šioje grupėje taip pat iškovojo kroatai, 1:0 savo aikštėje pranokę Kiprą.