Latvijoje – K.Uzėlos raudona kortelė ir dramatiškos RFS lygiosios

Daramtiškas lygiąsias Latvijos „Virsliga“ pirmenybėse šeštadienį iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turintis Rygos RFS klubas.
Karolis Uzėla
Karolis Uzėla / RFS nuotr.
Temos: 1 Karolis Uzėla

Titulą ginanti sostinės komanda savo aikštėje 2:2 sužaidė su lentelės kaimyne „Liepaja“.

Vytautas Černiauskas tradiciškai žaidė visas 90 minučių, tuo tarpu Karolis Uzėla į aikštę žengė po pertraukos, tačiau ilgai joje neužsibuvo.

64-ąją minutę saugas gavo raudoną kortelę ir paliko savo komandą žaisti dešimtyje.

Nepaisant to, RFS sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą.

Įvarčius svečiams pelnė belgas Jordy Soladio (25 min.) ir brazilas Dodo (51 min.).

74-ąją minutę intrigą atkūrė RFS čekas Petras Marešas, o 80-ąją minutę rezultatą išlygino serbas Andrejus Iličius.

Jau per pridėtą laiką antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas ir P.Marešas.

RFS išsaugojo antrąją vietą taškus, bet nuo pirmaujančios „Valmiera“ ekipos jau atsilieka penkiais taškais.