Latvijos futbolo pirmenybėse vartininko Pauliaus Grybausko komanda iškovojo šešioliktą pergalę

Šešioliktą pergalę Latvijos futbolo čempionato XXII turo rungtynėse iškovojo bei vienvaldžiu dešimties komandų turnyro lyderiu tapo Rygos „Skonto“ (54 tšk.) klubas su vartininku Pauliumi Grybausku, varžovų aikštėje 2:0 (2:0) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje esančią Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojamą Rygos „Daugava“ (39 tšk.) ekipą su lietuviais.
Paulius Grybauskas
Paulius Grybauskas / futbolo.tv nuotr.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė P.Grybauskas, pralaimėjusiųjų komandoje – Linas Klimavičius.

„Daugava“ vienuolikėje Valdemaras Borovskis rungtyniavo iki 26-os minutės, Povilas Lukšys nuo antrojo kėlinio pradžios, o Mantą Savėną 72-ą minutę aikštėje pakeitė Tomas Tamošauskas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Valerijus Šabala (14 min.) bei Artūras Karašauskas (19 min.).

Antrąją vietą čempionate užima Roberto Freidgeimo ir Simono Pauliaus Ventspilio „Ventspils“ (51 tšk.) klubas, trečiojoje pozicijoje – Daugpilio „Daugava“ (42 tšk.) vienuolikė, o „Jelgava“ (12 taškų) komanda su Mindaugu Grigaravičiumi – aštunta.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 15 įvarčių – Artūras Karašauskas (Rygos „Skonto“).

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?