Laukdama naujojo trenerio „Barcelona“ susimovė: iššvaistė trijų įvarčių pranašumą

„Barcelona“ futbolininkai pirmavo 3:0 prieš Vigo „Celta“ per rungtynes, kai katalonams paskutinį kartą vadovavo laikinasis treneris Sergi Barjuanas. Bet „Barca“ vėl liko be pergalės.
Vigo „Celta“ švenčia trečiąjį įvartį, pelnytą į „Barcelona“ vartus. Mačas baigėsi 3:3. / „Scanpix“/AP nuotr.

Ansu Fati, Sergio Busquetsas ir Memphis Depay pelnė po įvartį Barselonos klubui per pirmą kėlinį, po kurio svečiai žengė atsikvėpti turėdami trijų įvarčių persvarą.

Tačiau antrajame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojomis.

Nolito pelnė vieną įvartį, o Iago Aspas – du, tarp jų ir išlyginamąjį 96-ąją minutę, kai „Celta“ surengė sensacingą sugrįžimą.

Tai buvo ketvirtosios rungtynės iš eilės, kai „Barcelona“ liko be pergalės Ispanijos lygoje.

Kiek anksčiau šeštadienį buvo oficialiai patvirtinta, jog „Barcelona“ treneriu tikrai tampa Xavi.

Buvęs legendinis katalonų žaidėjas stos prie komandos vairo, jai rikiuojantis devintoje vietoje lentelėje.

Per 12 rungtynių 17 taškų surinkusi Barselonos ekipa bent aštuoniais taškais atsilieka nuo lyderių „Real Sociedad“ futbolininkų.