Lenko įvartis lėmė penktą „Milan“ pergalę iš eilės

Italijos „Serie A“ pirmenybėse penktadienį buvo žaidžiamos dvejos 27-ojo turo rungtynės. Vakariniame mače „Milan“ futbolininkai 2:1 svečiuose nukovė paskutinėje turnyro lentelės vietoje esantį Veronos „Chievo“.
Lucas Biglia
Lucas Biglia / AFP/„Scanpix“ nuotr.

31-ąją minutę Lucasas Biglia puikiu baudos smūgiu išvedė svečius į priekį, bet 41 minutę suomis Perparimas Hetemajas galva rezultatą išlygino.

Lemiamas tapo epizodas 57-ąją minutę, kuriame Krzysztofas Piatekas kyštelėjo koją ir padovanojo „Milan“ pergalę.

Tai buvo jau 19-asis lenko įvartis šį sezoną.

Penktą pergalę iš eilės iškovojusi „Milan“ ekipa su 51 tašku užima trečią vietą ir penkiais atsilieka nuo „Napoli“ bei keturiais lenkia Milano „Inter“.

Kitame šeštadienio mače „Parma“ 1:0 pranoko „Genoa“ futbolininkus.