LFF taurė: du „Žalgirio“ atakų lyderio R.Oliveiros smūgiai per pridėtą laiką nokautavo „Riterius“

Trečiadienio vakarą dramatiškai pasibaigė LFF taurės ketvirtfinalio dvikovos, po kurių tolyn žengė Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos.
Renanas Oliveira
Renanas Oliveira / nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt

Vladimiro Čeburino auklėtiniai dramatiškai 2:1 pranoko A lygos vidutinioką Vilniaus „Riterių“ klubą.

Nuo 8-osios minutės žalgiriečiai žaidė dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Kipras Kažukolovas.

52-ąją minutę Gytis Paulauskas įmušė pirmą įvartį ir „Riteriai“ buvo labai arti pusfinalio ir pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Teisėjas pridėjo šešias minutes ir 92-ąją minutę Francio Kyeremeh puikus perdavimas baigėsi Renano Oliveiros išlyginamuoju įvarčiu.

Tačiau ir tai nebuvo viskas. 95-ąją minutę Joelis Bopesu galva atliko perdavimą ir tas pats R.Oliveira įmušė dar kartą, taip išvesdamas savo komandą į pusfinalį.

Kitame mače „Kauno Žalgiris“ 1:0 svečiuose nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Kauniečiams kelialapį į pusfinalį lėmė 63-ąją minutę Antono Fase'o įmuštas įvartis.

93-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo „Sūduvos“ saugas Milanas Jokičius.

Kiek anksčiau vietą pusfinalyje užsitikrino ir Kauno rajono „Hegelmann“, 2:0 pranokęs „Jonavą“.

Likusiame ketvirtfinalyje „Panevėžys“ susitiks su „Marijampolė City“ komanda.