09 10

Lietuvis atkreipė į save dėmesį: „Mokėčiau milijoną užmerktomis akimis“

Lietuvos rinktinė neišsaugojo lygaus rezultato ir paskutinėmis minutėmis krito prieš rumunus UEFA Tautų lygos rungtynėse, bet solidžiai prieš triskart aukščiau FIFA reitinge stovinčią komandą sužaidę mūsiškiai atkreipė į save įdėmiai susitikimą stebėjusių specialistų dėmesį. Ypač ryški prožektorių šviesa nukrypo į Lietuvos rinktinės kapitoną.

Edgaro Jankausko treniruojama komanda į Bukareštą atvyko po slogaus rezultato 0:1 prieš Kiprą ir buvo laikoma ryškia poros autsaidere, o 4-ąją minutę dar gavo ir ankstyvą įvartį į savo vartus.

Tačiau lietuviai nesutriko, sužaidus pusvalandį rezultatą išlygino, o palūžo tik pabaigoje, kai du VAR sprendimai buvo nepalankūs lietuviams, o rumunai „uždarė“ susitikimą tiksliu baudiniu ir įvarčiu per kontrataką.

Nepaisant pralaimėjimo, lietuviai paliko įspūdį rungtynes stebėjusiems rumunams.

O į vieną mūsiškį jie atkreipė ypatingą dėmesį, imdami svarstyti ir apie jo ateitį.

„Sumokėčiau už jį milijoną užmerktomis akimis“, – per „Fanatik“ kanalo laidą pareiškė Rumunijos sporto žiniasklaidos žvaigždė Horia Ivanovici.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?