Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Lietuvos jaunimo rinktinė Baltijos taurės turnyre liko paskutinė

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė sekmadienį baigė savo pasirodymą Estijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre.
Lietuvos U21 rinktinė
Lietuvos U21 rinktinė / LFF nuotr.

Dvikovoje dėl trečios vietos Tomo Ražanausko auklėtiniai 0:2 (0:0) pralaimėjo Suomijos vienuolikei ir užėmė ketvirtą vietą galutinėje įskaitoje. Suomiai, savo ruožtu, liko treti.

Primename, kad turnyro pusfinalyje lietuviai po baudinių pralaimėjo latviams, o suomiai minimaliu skirtumu 0:1 neprilygo šeimininkams estams.

Sekmadienio rungtynėse nuo pat pradžių nė vienai komandai nepavyko aiškiai perimti iniciatyvos į savo rankas. Kiek ilgiau su kamuoliu buvo suomiai, tačiau lietuviai ganėtinai patikimai gynėsi, grubių klaidų nedarė, o, turėdami savo galimybes, siekė ir išėjimo į greitas atakas.

Visgi pirmame kėlinyje nė viena komanda savo šansais nepasinaudojo ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus 0:0.

Vaizdas aikštėje daug nesikeitė ir po pertraukos – nors atakų ar jų užuomazgų buvo į abi puses, tačiau įvartis kurį laiką nekrito nė į vienus vartus.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, suomiai jį realizavo ir išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynių pabaigoje suomiai savo pranašumą padidino ir taip iškovojo trečią vietą turnyre.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius