Lietuviškoji „HNK Gorica“ siaučia Kroatijoje: sutriuškino čempionato lyderius

Valdo Dambrausko treniruojama „HNK Gorica“ komanda šventė pergalę Kroatijos čempionate – net 4:1 sutriuškino „Osijek“ ekipą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / nuotr. „Facebook“/„HNK Gorica“

Paulius Golubickas į aikštę žengė 85-ąją minutę, tačiau reikalai jau buvo sutvarkyti anksčiau.

Mataras Dieye mušė įvartį 13-ąją minutę ir išvedė „HNK Gorica“ į priekį, o Ramonas Mierezas pusiausvyrą atstatė 49-ąją minutę.

Tačiau tada ir prasidėjo įvarčių fiesta.

Anthony Kalik mušė dublį 54-ąją ir 65-ąją minutėmis, o tašką padėjo Josipas Mitrovičius, pasižymėjęs 77-ąją minutę.

„HNK Gorica“, kurios sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, su 26 taškais užima trečiąją vietą Kroatijos čempionate. Šį vakarą patiesta „Osijek“ komanda turi 30 taškų ir yra pirma, bet sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau.