Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuviškoji „HNK Gorica“ skaudžiai krito prieš lentelės kaimynus

Lietuviškų akcentų turinti „HNK Gorica“ ekipa kiek stabtelėjo Kroatijos futbolo pirmenybėse. Valdo Dambrausko treniruojama ekipa šeštojo turo rungtynėse svečiuose 1:2 nusileido „Osijek“ klubui.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / HNK Gorica nuotr.

Rimtų progų per pirmą kėlinį varžovams beveik neleidusi susikurti „HNK Gorica“ prieš pat pertrauką tarp kėlinių turėjo sugerti skaudų smūgį, kuomet trečiąją pridėtą teisėjo minutę baudinį realizavo Ramonas Mierezas.

Tačiau čia keturiomis pergalėmis čempionatą pradėjusio klubo problemos nesibaigė – antrojo kėlinio viduryje Albi Doka užsidirbo antrą geltoną kortelę ir V.Dambrausko kariauna liko žaisti dešimtyje.

Nepaisant to, „HNK Gorica“ 84 min. po tikslaus Kristijano Lovričiaus smūgio rezultatą išlygino ir buvo itin arti iškovoto taško labai nedėkingoje situacijoje.

Visgi svečius be taškų paliko 90+7 min. pasižymėjęs Alenas Grgičius.

Paulius Golubickas trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.

Deficitą iki „HNK Gorica“ turnyrinėje lentelėje pusiau nukirpęs „Osijek“ klubas įsirašė trečią pergalę iš eilės.