09 10

Lietuvių nustebinti rumunai savo rinktinę prilygino D.Trumpui: „Tikra kankynė!“

Rumunijos futbolininkai tik paskutinėmis minutėmis ištraukė pergalę prieš Lietuvą, bet aikštėje pademonstruotas vaizdas neįkvėpė šios šalies spaudos ir futbolo legendų.

„Kažkaip įveikėme Lietuvą!“ – antradienio rytą savo tekste rėkė „Gazeta Sporturilor“ žurnalistas Eduardas Apostolas.

Atrodė, kad užduotį įgyvendinti rumunams nebus sunku, nes jau 4-ąją minutę jie išsiveržė į priekį.

Bet nepalūžę lietuviai ėmė spausti varžovus, o 34-ąją minutę Armandas Kučys pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Pajėgiems varžovams akis lietuviai draskė ir po pertraukos, 77-ąją minutę net pelnė įvartį, bet jis buvo atšauktas po VAR peržiūros, o galiausiai dar vienas VAR sprendimas ir paskirtas baudinys palaužė Lietuvą: rumunai išplėšė pergalę.

„3:1 prieš pakankamai kuklią rinktinę. Pasiekėme savo tikslą – tris taškus, bet tai buvo tikra kankynė!“ – apibendrino „Gazeta Sporturilor“ žurnalistas.

E.Apostolas nesirinko žodžių vertindamas rumunų žaidimą po anksti pelnyto įvarčio.