Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos varžovų akistatoje – absurdiška kazachų klaida ir baltarusių pergalė

UEFA Tautų lygoje pirmadienio vakarą žaidė Lietuvos rinktinės varžovai C divizione – Kazachstano ir Baltarusijos futbolininkai. Pergalę po komiško įvarčio antrajame kėlinyje pasiekė baltarusiai, išvykoje nugalėję 2:1.
Kazachstano futbolininkai padarė šiurkščią klaidą
Kazachstano futbolininkai padarė šiurkščią klaidą / „Scanpix“ nuotr.

Komandos pirmąjį kėlinį užbaigė be įvarčių, o iš karto po pertraukos apsikeitė tiksliais smūgiais – iš pradžių pasižymėjo baltarusių gynėjas Maksimas Bordačiovas (53 min.), o netrukus rezultatą išlygino kazachų puolėjas Abatas Aimbetovas (62 min.).

Svarbiausias rungtynių momentas įvyko 86-ąją minutę, kai pergalingą įvartį pelnė Vitalijus Lisakovičius.

Baltarusiui tą padaryti nebuvo sudėtinga – kazachas Gafuržanas Sujumbajevas išmesdamas kamuolį iš užribio bandė jį perduoti vartininkui Stasui Pokatilovui, bet šiam nesuskubus jį lyg ant lėkštutės paserviravo Baltarusijos rinktinės puolėjui.

Dovanėlę gavęs V.Lisakovičius pasinaudojo absurdiška kazachų klaida ir apsivaręs pasyviai sužaidusį vartininką išplėšė baltarusiams pirmuosius tris taškus šio sezono Tautų lygoje.

Primename, kad pirmose rungtynėse Kazachstanas penktadienį Vilniuje 2:0 nugalėjo Lietuvos futbolininkus. Baltarusiai tokiu pačiu rezultatu namuose nusileido albanams.

Lietuvos ir Albanijos tarpusavio akistata Tiranoje startuos 21.45 val.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?