Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Liverpool“ ir su žemesnės lygos klubu vargęs „Man United“ – kitame FA taurės etape

„Manchester United“ turėjo vargo su ketvirto pagal pajėgumą Anglijos diviziono klubu, bet į kitą FA taurės etapą prasimušė.

„Manchester United“ išvykoje 4:2 nugalėjo „Newpot“ vienuolikę, nors dar 68-ą minutę rezultatas buvo lygus 2:2.

„Manchester United“ pelnė du greitus įvarčius: 7-ą minutę pasižymėjo Bruno Fernandesas, o 13-ą – Kobbie Mainoo.

Tačiau šeimininkai sugebėjo atsakyti dviem tiksliais smūgiais baigiantis pirmajam ir vos prasidėjus antrajam kėliniui.

Pasižymėjo Brynas Morrisas (36 min.) ir Willas Evansas (47 min.).

Vis dėlto „raudonieji velniai“ išsigelbėjo Anthony (68 min.) ir Rasmuso Hojlundo (90+4 min.) įvarčiais.

Į kitą etapą žengė ir „Liverpool“ klubas, namuose 5:2 įveikęs „Norwich City“ ekipą.

„Liverpool“ įvarčius mušė Curtis Jonesas (16 min.), Darwinas Nunezas (28 min.), Diogo Jota (53 min.), Ryanas Gravenberchas (63 min.) ir Virgilas van Dijkas (90+5 min.).

Svečiams paguodos įvarčius mušė Benas Gibsonas (22 min.) ir Borja Sainzas (69 min.).