„Liverpool“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo, bet Čempionų lygos viltys – blėsta

Anglijos „Premier“ lygos finišo tiesiojoje klubai kovoja dėl kelialapių į kito sezono Europos turnyrus. „Liverpool“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo namuose, tačiau Jurgeno Kloppo auklėtinių šansai prasibrauti į ketvertuką dar labiau sumenko.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Aston Villa“.

Ollie Watkinsas 22-ą minutę nerealizavo baudinio, tačiau svečius netrukus į priekį išvedė Jacobas Ramsey.

Tašką šeimininkams atnešė po keitimo aikštėje pasirodęs Roberto Firmino, pasižymėjęs 89-ą minutę.

Tuo metu vietos ketvertuke siekiantis neužleisti „Manchester United“ išvykoje 1:0 nugalėjo „AFC Bournemouth“ ekipą.

Vienintelį įvartį 9-ą minutę pelnė Casemiro.