FA taurė: „Newcastle“ sensacingai eliminuotas, „Liverpool“ vaikščiojo plonu ledu

Anglijos FA taurės trečiajame etape „Liverpool“ kol kas nesugebėjo įveikti „Wolverhampton Wanderers“ barjero. Rungtynės „Anfield“ stadione baigėsi rezultatu 2:2, todėl bus dar kartą žaidžiamos „vilkų“ teritorijoje.
Mohamedas Salah ir Dexteris Lembikisa
Mohamedas Salah ir Dexteris Lembikisa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Wolves“ išsiveržė į priekį 26-ą minutę, kai po žioplos „Liverpool“ vartininko Alissono klaidos pasižymėjo Goncalo Guedesas.

Alissonas tiesiog padovanojo kamuolį varžovui, kuriam nieko kito neliko – tik pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

45-ą minutę Darwinas Nunezas rezultatą išlygino, o 52-ą minutę Mohamedas Salah – persvėrė.

Vis dėlto „Liverpool“ tepirmavo 15 minučių, mat 67-ąją įvartį pelnė nuo suolo pakilęs „Wolves“ korėjietis Hwang Hee-chanas.

„Wolves“ sirgalių tribūnos pašėlo, kai Toti Gomesas mušė trečiąjį įvartį, tačiau po VAR peržiūra emocijos nuramino – įvartis neįskaitytas.

„Liverpool“ šį sezoną gina FA taurės laimėtojų titulą.

Tuo metu pasirodymą turnyre netikėtai baigė „Newcastle United“ klubas, išvykoje 1:2 nusileidęs „Sheffield Wednesday“ vienuolikei, žaidžiančiai trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje („League One“).

Joshas Windassas nugalėtojams pelnė abu įvarčius (52 ir 65 min.), Bruno Guimaraesas 69-ą minutę rezultatą tik sušvelnino.

Primename, kad „Newcastle United“ „Premier“ lygoje šiuo metu užima trečią vietą ir kovoja dėl teisės kitąmet žaisti Čempionų lygoje.