„Liverpool“ krito „vilkų“ teritorijoje, „Man United“ laimėjo likę dešimtyje

Anglijos „Premier“ lygoje nesėkmę patyrė „Liverpool“ klubas, išvykoje 0:3 nusileidęs „Wolverhampton Wanderers“ vienuolikei.
„Wolves“ – „Liverpool“ rungtynės
„Wolves“ – „Liverpool“ rungtynės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

5-ą minutę Joelis Matipas nukreipė kamuolį į savus vartus, o kitus du įvarčius pelnė Craigas Dawsonas (12 min.) ir Rubenas Nevesas (71 min.).

2023 metais „Liverpool“ dar nelaimėjo nė vienerių „Premier“ lygos rungtynių – vienerios lygiosios ir trys pralaimėjimai.

„Manchester United“ namuose 2:1 palaužė „Crystal Palace“ ekipą, bet rungtynes baigė be Casemiro, kuriam buvo parodyta raudona kortelė.

7-ą minutę dėl žaidimo ranka buvo paskirtas baudinys į „Crystal Palace“ vartus, kurį realizavo Bruno Fernandesas.

63-ią minutę Marcusas Rashfordas skirtumą padidino, o 70-ą minutę varžovui už kaklo griebęs Casemiro buvo išvarytas iš aikštės.

„Crystal Palace“ tuo pasinaudojo ir 76-ą minutę skirtumą sušvelnino. Pasižymėjo Jeffrey Schluppas.

„Newcastle United“ neišsaugojo persvaros ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su „West Ham United“.

„Newcastle United“ pirmavo po Callumo Wilsono įvarčio, pelnyto jau 3-ią rungtynių minutę, tačiau 32-ą minutę Lucas Paqueta rezultatą išlygino.