„Liverpool“ vargai Londone – naujus metus pradėjo pralaimėjimu

„Liverpool“ klubui prisvilo pirmasis blynas 2023 metais. Jurgeno Kloppo auklėtiniai svečiuose 1:3 neprilygo „Brentford“ komandai iš Londono.

Pirmasis įvartis krito jau 19-ą minutę, kai po „Brentford“ pakelto kampinio kamuolys labai nesėkmingai atsimušė į „Liverpool“ gynėją Ibrahima Konate ir įriedėjo į vartus.

Dar pirmajame kėlinyje „Brentford“ skirtumas padvigubėjo Yoane Wissa įmušė galva ir rezultatas jau buvo 2:0.

„Raudonųjų“ viltį atgaivino sėkminga antrojo kėlinio pradžia. Nors iš pradžių pasiektas Darwino Nunezo įvartis buvo atšauktas, jau po kelių akimirkų, 50-ą minutę, Alexas Oxlade'as-Chamberlainas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą galva.

Visgi išlyginamojo įvarčio pasiekti svečiams iš Liverpulio nepavyko, o 84-ą minutę tašką rungtynėse padėjo greitoje atakoje I.Konate „apvogęs“ Bryanas Mbeumo.

Penktą kartą šį sezoną pralaimėjęs „Liverpool“ išlieka tik šeštoje vietoje, o „Brentford“ seka įkandin varžovams ir yra septintas.