Londone – „Liverpool“ įvarčių fiesta: čempionai pasiekė skambiausią sezono pergalę

14-asis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo dominuojančiu šalies čempionų pasirodymu sostinėje. „Liverpool“ futbolininkai svečiuose net 7:0 subombardavo Londono „Crystal Palace“.
„Liverpool“
„Liverpool“ / „Scanpix“ nuotr.

Svečiams iš Liverpulio pavyko pasiekti labai greitą pirmą įvartį – jau 3 min. ganėtinai ankštoje situacijoje atsidūręs Takumi Minamino meistriškai patupdė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

„Crystal Palace“ po šio nokdauno nesutriko ir susikūrė keletą neblogų progų pasižymėti, tačiau įvarčiai ir toliau krito į jų vartus.

35 min. pasižymėjo Sadio Mane, o prieš pat pertrauką 44 min. įvarčiu džiaugėsi ir Roberto Firmino.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – Jurgeno Kloppo auklėtiniai toliau smaginosi surengdami įvarčių fiestą.

52 min. galingą smūgį paleido Jordanas Hendersonas, o po keitimo į aikštę žengęs Mohamedas Salahas paserviravo saldainį R.Firmino, kuris 68 min. surinko dublį.

M.Salahas dar spėjo ne tik pasižymėti, bet įmušti dublį – paskutiniai rungtynių įvarčiai buvo pelnyti 81 ir 84 min.

13 tikslių smūgiu šiame sezone savo sąskaitoje turintis egiptietis rezultatyviausiųjų sąraše šoktelėjo į pirmą vietą.

Beje, pergalė septynių įvarčių skirtumu – kol kas didžiausia šiame „Premier“ lygos sezone. „Man City“, „Tottenham“ ir „Aston Villa“ šiemet džiaugėsi pergalėmis penkių įvarčių skirtumais.

Po antrosios pergalės per savaitę „Liverpool“ nuo artimiausių konkurentų – „Tottenham“ futbolininkų – atstumą padidino iki šešių taškų. Tiesa, pastarieji savo 14-ojo turo rungtynes dar žais.