Londone – raudona kortelė, skambus sugrįžimas ir triuškinanti „Tottenham“ pergalė

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje čempionate iškovojo Londono „Tottenham“ komanda, kuri 4:1 sutriuškino „West Ham United“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito jau 18-ąją minutę, kuomet „West Ham“ į priekį išvedė Mohammedas Kudusas 1:0.

Visgi susikaupęs „Tottenham“ po praleisto įvarčio pradėjo spausti varžovus, o Dejanas Kuluševskis pasiuntė kamuolį į vartus 36-ąją minutę, taip išlygindamas rezultatą (1:1).

Mačą „Tottenham“ perlaužė po pertraukos 52-ąją minutę pasižymėjo Yvesas Bissouma (2:1), netrukus Jeanas Clairas Todibo pasiuntė kamuolį į savus vartus ir „West Ham“ deficitas dar labiau padidėjo (1:3).

60-ąją minutę tašką padėjo po traumos į rikiuotę sugrįžęs Heungas Min Sonas (4:1).

86-ąją minutę „West Ham“ futbolininkai liko dešimtyje, kai už nesportišką elgesį raudoną kortelę gavo M.Kudusas (1:0).