Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Londono „Arsenal“ nelaimės – dar vienas pralaimėjimas, dar viena trauma ir pyktis

Londono „Arsenal“ reikalai lieka pašliję nuo tada, kai Anglijos klubas grįžo į kovas atsinaujinusios „Premier“ lygos pirmenybėse.

Pralaimėjimas 1:2 „Brighton“ klubui atėjo vos po trijų dienų nuryto kartėlio po pralaimėjimo 0:3 „Manchester City“.

Kai Anglijos čempionatas atsinaujino po tris mėnesius dėl pandemijos trukusios pertraukos, „Arsenal“ popieriai atrodo prasti.

Galimybė patekti į kito sezono Čempionų lyga tolsta. „Arsenal“ nusirito į dešimtą vietą, o nuo penktoje pozicijoje esančios „Manchester United“ skiria penki taškai.

Be to, trenerio Mikelio Artetos rūpesčių sąrašas ilgesnis – jo žaidėjus pjauna traumos.

Vartininkas Berndas Leno, vienas geriausių „Arsenal“ žaidėjų šį sezoną, prastai nusileido ant dešinio kelio po susidūrimo su „Brighton“ puolėju Nealu Maupay.

„Scanpix“ nuotr./Londono „Arsenal“ ir „Brighton“ mačo akimirka. B.Leno ir N.Maupay

Šis prancūzas įmušė pergalingą įvartį penktąją pridėto laiko minutę, o tada jau „Arsenal“ žaidėjai neištvėrė.

Kai N.Maupay šventė pergalę, jo tautietis Matteo Guendouzi griebė varžovą už gerklės, o „Brighton“ puolėjas krito ant žemės.

„Kai kurie žaidėjai turi išmokti nuolankumo, ypač vienas jų, – sakė N.Maupay, neįvardinęs, jog šneka apie M.Guendouzi. – Jis kalbėjo visas rungtynes, pasakė daug blogų dalykų.

Nenoriu jų pasakyti, nes galiu patirti problemų. Tik noriu pažymėti, kad taip nutinka, kai per daug šneki aikštėje.“

N.Maupay pridūrė, kad jis atsiprašė dėl traumos B.Leno ir trenerio M.Artetos.

„Scanpix“ nuotr./Londono „Arsenal“ ir „Brighton“ mačo akimirka. N.Maupay atsidūrė varžovų taikinyje.

„Arsenal“ kelias į Europą kitam sezonui dabar atrodo tiesiausias per FA taurės turnyrą, kurio ketvirtfinalis prasidės kitą savaitgalį.

N.Arteta mano, kad krizė, kai klubas iškrito iš Anglijos lygos elito, prasidėjo ne dabar. „Tai iššūkis, kurį visi klube turime priimti – turime atstatyti tai, ko klubas yra vertas“, – sakė „Arsenal“ treneris iš Ispanijos.

B.Leno dėl kelio traumos jau tikriausiai nežais per likusią čempionato dalį. Prieš tai „Arsenal“ prarado saugą Granitą Xhaką ir gynėją Pablo Mari.

Tokia liūdna „Arsenal“ statistika po pandemijos pertraukos: trys traumos, du pralaimėjimai, vienas įvartis, nulis taškų.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?