Londono „Chelsea“ užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose

Įsibėgėjantis Londono „Chelsea“ klubas šventė trečią pergalę iš eilės UEFA Čempionų lygoje ir užsitikrino vietą atkrintamosiose.
Komandos draugai sveikina Kai Havertzą (dešinėje)
Komandos draugai sveikina Kai Havertzą (dešinėje) / „Scanpix“ nuotr.

Antradienio vakarą Grahamo Potterio auklėtiniai išvykoje 2:1 (1:0) palaužė „Salzburg“ futbolininkus.

Svečius į priekį gražiu smūgiu į viršutinį vartų kampą pirmojo kėlinio viduryje išvedė Matteo Kovačičius (23 min.).

Vos prasidėjus antrajam „Salzburg“ rezultatą išlygino – pasižymėjo Junioras Adamu (48 min.).

Vis dėlto dar vienas įvartis gražuolis išplėšė pergalę „Cheslea“ klubui. 64 minutę Kai Havertzas iš už baudos aikštelės ribų pasiuntė kamuolį į vartus nuo skersinio.

„Cheslea“ laimėjo 2:1, nutraukė net 40 iš eilės varžovų namie nepralaimėtų rungtynių seriją ir su 10 taškų, likus vienam turui, užsitikrino vietą Čempionų lygos atkrintamosiose.

„Salzburg“ (6 tšk.) žengia antras ir taip pat pretenduoja patekti į kitą etapą, į kurį žengs dvi geriausios grupės komandos. Trečioji kovas tęs laipteliu žemiau – UEFA Europos lygos atkrintamosiose.

Standings provided by Sofascore

G grupėje gyvybiškai svarbią pergalę šventė „Sevilla“ (5 tšk.) ekipa, namie 3:0 (0:0) sutriuškinusi stipriausią Danijos klubą „København“ (2 tšk.).

Atrakinti svečių vartus „Sevilla“ ekipai pavyko tik sužaidus valandą. Pirmasis tai padarė Youssefas En-Nesyris (61 min.), o baigiantis mačui šeimininkų pranašumą užtvirtino Isco (88 min.) ir Gonzalo Montielis (90+3 min.).

„København“ rungtynes dar baigė be pašalinto Davito Chočolavos (90+4 min.).