Londono derbyje „Chelsea“ ekipa įspūdingu stiliumi nukovė „Tottenham Hotspur“

„Premier“ lygos savaitgalio desertu tapo Londono derbis tarp „Tottenham Hotspur“ ir „Chelsea“ komandų, kuriame įspūdingą pergalę 3:0 šventė „aristokratai“.
Thiago Silva
Thiago Silva / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis kėlinys „Tottenham Hotspur“ stadione baigėsi be įvarčių, tačiau po pertraukos varžovų tvirtovėje ėmė karaliauti „Chelsea“.

Į priekį Thomaso Tuchelio komandą išvedė Thiago Silva, kuris 49-ąją minutę po kampinio galva smūgiavo užtikrintai.

Antrąjį „Chelsea“ įvartį mušė N'Golo Kante, kuris paleido tolimą šūvį į Hugo Lloriso vartus, o kamuolys tinkle suspurdėjo atsitrenkęs į varžovo koją.

Kelių gerų progų nerealizavęs Timo Werneris pasižymėjo rezultatyviu perdavimu jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kuomet surado baudos aikštelėje Antonio Ruedigerį, o šis smūgiavo idealiai – 3:0.

„Chelsea“ po pergalės su 13 taškų užima pirmąją vietą „Premier“ lygoje, tiek pat taškų turi ir „Liverpool“ bei „Manchester United“.

„Tottenham Hotspur“ ekipa yra surinkusi 9 taškus ir rikiuojasi septintoje pozicijoje.