Londono derbyje – pratęsta „Tottenham Hotspur“ agonija

Ketvirtadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienerios 22-ojo turo rungtynės. Londono derbyje „Chelsea“ svečiuose 1:0 pranoko „Tottenham Hotspur“.

24-ąją minutę Ericas Dieris baudos aikštelėje nugriovė Timo Wernerį ir Jorginho baudiniu išvedė „Chelsea“ į priekį.

Slogiai atrodę šeimininkai kiek labiau atkuto tik po pertraukos, tačiau išpešti bent taško taip ir nesugebėjo.

Jose Mourinho komanda pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir turnyro lentelėje užima vos 8 vietą.

„Chelsea“ su Thomasu Tucheliu iškovojo septynis taškus iš devynių ir pakilo į šeštą poziciją.