Lyderiai apsukų nemažina: „Panevėžys“ palaužė „Bangą“

„Panevėžys“ sėkmingai grįžo į „Optibet A lygą“ po rinktinių pertraukos. Pirmenybių lyderiai iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės – svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

Solidžiai pradėtas trečiasis ratas leido čempionato lyderiams išlaikyti 6 taškų pranašumą nuo „Šiaulių“ bei Vilniaus „Žalgirio“. „Banga“ su 19 taškų yra septintoje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynių pradžioje „Panevėžys“ vos nepraleido įvarčio – po klaidos baudos aikštelėje gargždiškiai netrukus surengė ataką, kuri baigėsi Viliaus Piliukaičio smūgiu į virpstą.

Du netikslius smūgius į artimąjį vartų kampą atliko Ariagneris Smithas, kol 43-iąją minutę prisitaikė. Chafikas Tigroudja paspyrė kamuolį link Nikaragvos rinktinės puolėjo ir šis jį pasiuntė į vartus.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo pernelyg nesiskyrė. Aštrus priekyje buvo A.Smithas, „Banga“ sukūrė keletą gaisrų svečių baudos aikštelėje ir pasižymėjo pavojingu Konstantino Šulco tolimu smūgiu.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais kitą penktadienį, birželio 30 dieną. 20-ajame ture „Aukštaitijos“ stadione nuo 18 val. prasidės dvikova su Vilniaus „Riteriais“.