Lyderio netekties nesutrikdytas Madrido „Real“ iškovojo tris taškus Ispanijoje

Madrido „Real“ prarado traumą patyrusį puolimo lyderį, tačiau iškovojo svarbią pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. 16-ojo turo mače Karališkasis klubas svečiuose 2:0 susitvarkė su San Sebastiano „Real Sociedad“.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžia sudrumstė Carlo Ancelotti vadovaujamos ekipos ramybę, kadangi jau 17-ąją minutę aikštę dėl kirkšnies traumos palikti privalėjo ryškiausia klubo žvaigždė Karimas Benzema.

Visgi „Real“ dar kartą pademonstravo, kad nėra vieno žmogaus komanda, o K.Benzemos netektį kompensavo sužibėjęs Luka Jovičius.

Serbas iki šio susitikimo šiemet „La Liga“ pirmenybėse buvo sužaidęs vos 73 minutes, tačiau tapo tikru Karališkojo klubo herojumi.

L.Jovičius 47-ąją minutę rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie Viniciaus Junioro įvarčio, o 57-ąją minutę galiausiai įmušė ir pats – tai buvo pirmasis puolėjo įvartis vilkint „Real“ marškinėlius nuo 2020 metų vasario.

Šeštą pergalę iš eilės vietiniame fronte iškovojusi Madrido ekipa su 39 taškais išlieka vienvalde „La Liga“ lydere.

„Real Sociedad“ savo kraityje turi 29 taškus ir žengia penkti.