M.Salahas nutraukė įvarčių sausrą, „Liverpool“ grįžo į viršūnę

Sunkią, bet labai svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygos 33-ojo turo rungtynėse iškovojo „Liverpool“ klubas, penktadienį 3:1 svečiuose pranokęs „Southampton“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dėl išlikimo lygoje kovojantys šeimininkai po 9-ąją minutę Shane'o Longo pelnyto įvarčio pirmavo, bet 36-ąją minutę Naby Keita rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Mersisaiso komanda užgulė savo varžovų vartus ir Mohamedas Salahas 80-ąją minutę po greito išpuolio pasiuntė „Liverpool“ sirgalius į euforiją.

Egiptietis nutraukė aštuonių rungtynių be įvarčio seriją.

86-ąją minutę tašką rungtynėse padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jordanas Hendersonas.

Po ketvirtos iš eilės pergalės „Liverpool“ turi 82 taškus ir vėl dviem aplenkė rungtynes atsargoje turintį „Manchester City“.

„Southampton“ yra šešioliktas. Juos nuo iškritimo zonos skiria penki taškai.