M.Salaho dublis atvėsino pastaruoju metu įkaitusius „plaktukus“

Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Liverpool“ futbolininkai svečiuose 3:1 įveikė Londono „West Ham“ ekipą ir priartėjo prie pirmaujančių Mančesterio klubų.
Mohamedas Salahas ir Jordanas Hendersonas
Mohamedas Salahas ir Jordanas Hendersonas / „Scanpix“ nuotr.

Liverpulio pergalę nulėmė M.Salaho dublis antrajame kėlinyje – puolėjas įvarčius pelnė 57 ir 68 minutėmis.

Egiptietis pastaruoju metu „Premier“ lygoje šaudė tuščiais šoviniais ir per paskutinius 6 mačus nebuvo pasižymėjęs nė karto.

Su 15 tikslių smūgių M.Salahas išlieka rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

Trečią tikslų smūgį svečiams Londone padovanojo Georginio Wijnaldumas (84 min.), o paguodos įvartį „plaktukams“ pelnė Craigas Dawsonas (87 min.).

„West Ham“ futbolininkai iki šio susitikimo „Premier“ lygoje buvo laimėję keturis mačus iš eilės. Nepaisant pralaimėjimo, Davido Moyeso auklėtiniai su 35 taškais išlieka penktoje vietoje.

„Liverpool“ (40 tšk.) yra treti ir nuo lyderių „Manchester City“ futbolininkų atsilieka keturiais taškais.