„Madonnina“ derbyje – dramatiška atomazga su netikėta pabaiga

Gynėjas Matteo Gabbia mušė įvartį priešpaskutinę rungtynių minutę, o „AC Milan“ nutraukė užsitęsusią nesėkmių seriją viename didžiausių derbių pasaulyje.
Matteo Gabbia švenčia pergalingą įvartį
Matteo Gabbia švenčia pergalingą įvartį / Vida Press nuotr.

Du Italijos futbolo galiūnai iš Milano miesto sekmadienio vakarą susirėmė „Madonnina“ derbyje.

„Serie A“ čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ teoriškai žaidė namuose ir vėl buvo laikomas favoritu.

„Madonnina“ derbį jis buvo laimėjęs šešis sykius iš eilės.

Tačiau šį kartą šventė atkeliavo į „AC Milan“ gerbėjų kiemą.

Svečius jau 10-ą mačo minutę į priekį išvedė amerikietis Christianas Pulisicas.

Federico Dimarco (27 min.) išlygino rezultatą pirmojo kėlinio viduryje.

Abiejų ekipų vartininkai gelbėjo savo komandas, tačiau karšta akistata galiausiai baigėsi pergalingu M.Gabbia dūriu 89-ąją minutę.

„AC Milan“ įteikė pirmąjį sezono pralaimėjimą principiniam miesto kaimynui „Inter“ klubui, po kurio abu susilygino taškais „Serie A“ pirmenybėse. Po 8-is turintys klubai užima 6 ir 7 vietas.

Pirmauja lietuvio Gvido Gineičio atstovaujamas „Torino“ klubas su 11 taškų.