Madrido derbyje – užtikrinta „Real“ pergalė prieš „Atletico“

Ispanijos „La Liga“ sužaistas Madrido derbis, kuriame „Real“ 2:0 nugalėjo amžiną varžovą – „Atletico“ klubą.
Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“
Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį „Real“ komandą 15-ąją minutę išvedė Casemiro, galva pasiuntę kamuolį į tinklą po kampinio.

Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje Thomasas Lemaras turėjo nuostabią progą išlyginti rezultatą, bet nepataikė į vartus iš kelių metrų.

Jau 60-ąją minutę pakeista buvo „Atletico“ puolimo žvaigždė Joao Felixas, kuris aiškiai rodė nepasitenkinimą tokiu trenerio sprendimu – 21-rių portugalas spardė kėdę.

Dani Carvajalis 63-ąją minutę pasiuntė nuostabų tolimą smūgį į Jano Oblako vartus

„Atleti“ tik kartą smūgiavo į Thibaut Courtois ginamų vartų plotą, „Real“ į stačiakampį pataikė triskart.

„Atletico“ su 26 taškais liko pirmoje Ispanijos čempionato vietoje, „Real“ turi 23 taškus ir žengia trečioje pozicijoje.