Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Madrido „Real“ grįžo į Ispanijos lygos viršūnę, „Barca“ praleido penkis įvarčius

Madrido „Real“ futbolininkams teko vytis varžovus, bet galiausiai jiems pavyko pasiekti pergalę Ispanijos čempionato rungtynėse šeštadienį.

Mače Gran Kanarijoje su „Las Palmas“ ekipa Karališkasis klubas buvo atsilikęs 0:1.

Tačiau 65 minutę Vinicius Junioras išlygino rezultatą, o po keitimo aikštėje pasirodęs Aurelienas Tchouameni 84 minutę galva pelnė pergalingą įvartį.

Carlo Ancelotti treniruojama komanda dviem taškais lenkia į antrą vietą smuktelėjusią „Girona“, abiem ekipoms sužaidus po 21 mačą.

Žironos klubas dar turės galimybę susigrąžinti lyderio poziciją sekmadienį, kai žais su Vigo „Celta“.

Kitose Ispanijos lygos rungtynėse vėl be pergalės liko „Barcelona“.

Trečią vietą čempionate užimantys katalonai permainingame mače 3:5 namie pralaimėjo „Villarreal“, kuris tėra keturioliktas.

„Barca“ buvo atsilikusi 0:2, bet tada pelnė tris įvarčius: 60 minutę pasižymėjo Ilkay Gundoganas, 68 minutę – Pedri, o dar vieną įvartį svečiai įsimušė į savo vartus 71 minutę.

Atrodė, kad pergalė arti, bet portugalas Goncalo Guedesas 84 minutę išlygino rezultatą.

Per teisėjo pridėtą laiką I.Gundoganas spyriu pataikė besisukančiam varžovui į ranką, bet iš pradžių į 11 metrų žymę parodęs arbitras po VAR peržiūros atšaukė savo sprendimą.

Vietoj trijų taškų, „Barca“ neteko ir to vieno, kai jau tiksėjo 10-oji pridėto laiko minutė.

Norvegas Alexanderis Sørlothas pasinaudojo šeimininkų klaidomis ir išvedė „Villarreal“ į priekį, o jau per 13-ąją pridėjo laiko minutę tašką per greitą ataką padėjo veteranas Jose Luisas Moralesas.