„Man City“ laimėjo miesto derbį ir stipriai priartėjo prie čempionų titulo

Labai svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygos 31-ajame ture iškovojo „Manchester City“ klubas, 2:0 svečiuose laimėjęs miesto derbį prieš „Manchester United“.
Bernardo Silva
Bernardo Silva / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

54-ąją minutę puikiu smūgiu svečius į priekį išvedė Bernardo Silva, o 66-ąją minutę „Man City“ pasinaudojo šiurkščia varžovų gynybos klaida ir Leroy'us Sane persvarą įtvirtino.

Po pergalės „miestiečiai“ vėl sugrįžo į pirmąją turnyro lentelės poziciją ir tašku aplenkė „Liverpool“.

„Man Utd“ ekipa pralaimėjo antras rungtynes iš eilės ir žengia šešta.

Kitame trečiadienio mače „Wolverhampton Wanderers“ netikėtai 3:1 namuose pranoko Londono „Arsenal“.

„Vilkų“ gretose pasižymėjo Rubenas Nevesas (28 min.), Mattas Doherty (37 min.) bei Diogo Jota (45 min.).

„Kanonieriams“ paguodos įvartį įmušė Sokratis (80 min.).

„Wolves“ užima septintą poziciją, o „Arsenal“ yra penkti.