„Man City“ pakilo į pirmąją vietą, savo pozicijas sutvirtino ir „Man Utd“

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo abu Mančesterio klubai – „Manchester City“ ir „Manchester United“.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pepo Guardiolos treniruojama „City“ svečiuose 2:1 įveikė Londono „Fulham“ komandą.

Į priekį „miestiečius“ jau 3-ąją minutę baudiniu išvedė Erlingas Haalandas, pelnęs jau 34-ą įvartį šiame sezone ir susilyginęs su „Premier“ lygos rekordininkais Andrew Cole'u ir Alanu Sheareriu.

Norvegas turi dar šešerias rungtynes, kad aplenktų šias legendas ir taptų daugiausiai tikslių smūgių per vieną sezoną atlikusiu futbolininku Anglijoje.

Iš viso tai jau 50-as norvego įvartis šiame sezone.

„Man City“ pirmavo neilgai, nes 15-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Carlosas Vinicius.

Vis dėlto 36-ąją minutę pasižymėjo pasaulio čempionas Julianas Alvarezas ir išlaikę pranašumą svečiai iškovojo pergalę.

Su 76 taškais „Man City“ tapo „Premier“ lygos lyderiu, vienu tašku lenkdamas Londono „Arsenal“ klubą. Be to, Mančesterio ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei pagrindiniai jų oponentai.

Pergalę minimaliu skirtumu pasiekė ir „Manchester United“, kuris namuose 1:0 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.

Pergalingą įvartį 39-ąją minutę pelnė Bruno Fernandesas.

63 taškus surinkę „raudonieji velniai“ tvirtina savo pozicijas ketvirtoje vietoje, kuri garantuotų kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygą.

Ketverte pozicijas tvirtina ir „Newcastle United“, kuris 3:1 įveikė „Southampton“. Niukaslo komanda turi 65 taškus ir žengia trečia.