Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2017 11 25 /21:36

„Man United“ iškovojo pergalę, „Chelsea“ įstabiu įvarčiu išplėšė lygiąsias Liverpulyje

„Liverpool“ puolėjas Mahomedas Salahas tik pakėlė rankas į viršų ir atsisakė švęsti įvartį, kurį 65-ą minutę pasiuntė į Londono „Chelsea“ vartus. Tiesa, įvartis nebuvo pergalingas. Willianas 85-ą minutę išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi 1:1.
„Liverpool“ – „Chelsea“
„Liverpool“ – „Chelsea“ / „Scanpix“ nuotr.

M.Salahas, 25-erių metų egiptietis, 2014-2016 metais priklausė „Chelsea“, tačiau aristokratų klube neįsitvirtino.

Įvartis į buvusios komandos vartus M.Salahą grąžino į rezultatyviausių „Premier“ lygos sezono žaidėjų viršūnę. Jo sąskaitoje 10 tikslių smūgių.

Beje, tai jau šeštos rungtynės iš eilės, kuriose „Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“. Šioje serijoje – net ketverios lygiosios.

„Chelsea“ su 26 taškais lieka trečioje „Premier“ lygos pozicijoje, „Liverpool“ turi 23 taškus ir žengia penktas.

Williano įvartis gražuolis:

„Scanpix“ nuotr./„Manchester United“ – „Brighton & Hove Albion“

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester United“ klubas, namuose 1:0 palaužęs „Brighton & Hove Albion“ vienuolikę.

Vienintelis įvartis krito 66-ą minutę. Po Ashley Youngo smūgio jį į savus vartus nukreipė Lewisas Dunkas.

Tai pratęsė „Manchester United“ nepralaimėtų rungtynių namuose seriją iki 39-ių (28 pergalės, 11 lygiųjų).

Paskutinį kartą „Old Trafford“ stadione „raudonieji velniai“, įskaitant visus turnyrus, pralaimėjo 2016 metų spalį, kai nusileido „Man City“ ekipai.

Per 13 turų „United“ yra iškovojęs 29 taškus ir užima 2-ą vietą.

Svarbius taškus prarado „Tottenham“ komanda, namuose 1:1 sužaidusi su „West Bromwich Albion“.

Svečiai pirmavo po 4-ą minutę Jose Salomono Rondono pelnyto įvarčio, o rezultatą „Tottenham“ išlygino tik 74-ą minutę, kai pasižymėjo Harry Kane'as.

„Tottenham“ turi 24 taškus, bet šiame ture gali prarasti 4-ą poziciją. Į ją kėsinasi po 22 taškus turintys „Arsenal“ ir „Burnley“ klubai, kurie sekmadienį žais tarpusavy.

„Scanpix“ nuotr./„Tottenham Hotspur“ – „West Bromwich Albion“

Pergalę išplėšė absoliutus lygos autsaideris „Crystal Palace“ klubas, namuose 2:1 palaužęs „Stoke City“.

„Stoke City“ pirmieji pasižymėjo – Xherdanas Shaqiri įmušė 53-ią minutę.

Rubenas Loftus-Cheekas po 3 minučių rezultatą išlygino, o pergalę „Crystal Palace“ pagriebė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai kamuolį vartus pasiuntė Mamadou Sakho.

Kitose rungtynėse „Swansea City“ ir „AFC Bournemouth“ sužaidė be įvarčių, o „Watford“ išvykoje 3:0 nugalėjo „Newcastle“ ekipą.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?