„Man Utd“ Anglijoje toliau demonstruoja raumenis

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergales šventė čempionate pirmaujančios Mančesterio komandos.

„Manchester City“ turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau galiausiai 2:0 namuose pranoko Birmingemo „Aston Villa“ ekipą.

79-ąją minutę po Rodri perdavimo pasižymėjo Bernardo Silva, o 90-ąją Ilkay Gondoganas realizavo baudinį.

Netrukus po pirmojo įvarčio raudona kortelė buvo parodyta Birmingemo komandos vairininkui Deanui Smithui.

„Man City“ buvo kuriam laikui buvo pakilusi į pirmąją poziciją, tačiau galiausiai lyderio estafetę po poros valandų vėl susigrąžino „Manchester United“, 2:1 svečiuose palaužęs Londono „Fulham“.

Sostinės komanda pirmavo po 5-ąją minutę Ademola Lookmano įmušto įvarčio, bet 21-ąją minutę Edinsonas Cavani rezultatą išlygino, o 65-ąją Paulis Pogba išplėšė pergalę.

Nugalėjęs „Man Utd“ savo artimiausius persekiotojus lenkia dviem taškais.