2021 11 06 /19:55

Mančesterio derbyje – absoliutus „Manchester City“ dominavimas

Anglijos futbolo lygoje „Manchester City“ futbolininkai pakilo į antrąją vietą, kai iškovojo principinę pergalę prieš „Manchester United“ komandą, kurios problemos tęsiasi.
„Manchester City“ džiaugėsi, kai B.Silva pelnė antrąjį įvartį.
„Manchester City“ džiaugėsi, kai B.Silva pelnė antrąjį įvartį. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ futbolininkai šeimininkavo „Old Traford“ stadione šeštadienio vakarą ne tik įvarčiais, bet ir žaidimu.

Pepo Guardiolos treniruojama komanda 2:0 nugalėjo „Manchester United“, abu įvarčius įmušusi iki pertraukos.

Šeimininkų gynėjas Ericas Baily apmaudžiai suklydo septintą minutę, kai Joao Cancelo skersavus kamuolį link vartų netyčia įsimušė į savo vartus.

45 minutę po J.Cancelo perdavimo Bernardo Silva pasiekė antrąjį įvartį.

Rezultatas galėjo būti didesnis, bet šeimininkus gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas Davidas De Gea.

Po pertraukos „Manchester City“ vėl dominavo aikštėje, kontroliavusi kamuolį ilgomis tikslių perdavimų serijomis ir nesuteikdama jokių galimybių šeimininkams.

Žaisdami lyg katė su pele, svečiai galėjo pelnyti daugiau įvarčių mačo pabaigoje, bet po Philo Fodeno smūgio kamuolys lyžtelėjo virpstą, o teisėjas neskyrė 11 metrų baudinio, kai buvo prasižengta prieš Gabrielį Jesusą.

„Manchester United“ žvaigždė Cristiano Ronaldo buvo nubaustas geltona kortele per teisėjo pridėtą laiką, kai dalis šeimininkų nusivylusių sirgalių jau traukė iš stadiono.

Lieka neatsakytų klausimų dėl komandos trenerio Ole Gunnaro Solskjaero ateities, nors norvegas jau jautėsi atsitiesęs po gniuždančio pralaimėjimo 0:5 prieš „Liverpool“ spalį. Po to „ManUnited“ nugalėjo „Tottenham Hotspur“ ir sužaidė lygiosiomis Čempionų lygoje su Bergamo „Atalanta“.

Anglijos lygoje „Manchester United“ lieka penktas su 17 taškų per 11 mačų, bet tikėtina, kad smuks žemiau, nes turas tik prasidėjo.

Per 11 rungtynių 23 taškus surinkęs „Manchester City“ klubas lygoje atsilieka tik nuo Londono „Chelsea“ (26 taškai, 11 rungtynių).

Šeštadienį „Chelsea“ namie nesugebėjo įveikti „Burnley“ komandos. Mačas Londone baigėsi 1:1.