Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Mančesterio spalva – mėlyna: „Man City“ triuškinamai laimėjo miesto derbį

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos centrinės 10-ojo turo rungtynės vyko Mančesteryje, kur „Old Trafford“ stadione susitiko dvi šio miesto komandos. Svečiuose žaidęs titulą ginantis „Manchester City“ 3:0 sutriuškino vietos „Manchester United“.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

26-ąją minutę už gana abejotiną Rasmuso Hojlundo pražangą baudos aikštelėje į šeimininkų vartus buvo skirtas baudinys, kurį užtikrintai realizavo Erlingas Haalandas.

49-ąją minutę tas pats norvegas gavo puikų Bernardo Silvos perdavimą ir galva persvarą įtvirtino.

80-ąją minutę šeimininkų triuškinimą užbaigė Philas Fodenas.

Po pergalės „Man City“ pagal surinktus taškus pavijo antroje vietoje žengiantį Londono „Arsenal“.

Nuo pirmaujančio „Tottenham Hotspur“ čempionai atsilieka dviem taškais.