„Manchester City“ baltos vėliavos nekelia: Erlingas Haalandas blykstelėjo „hat-trick'u“

Anglijos čempionų titulą ginantis „Manchester City“ klubas kapituliuoti atsisako ir sekmadienio vakarą sugebėjo iškovoti triuškinančią pergalę, namuose 3:0 ssusitvarkęs su „Wolverhampton Wanderers“ ekipa.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai laikėsi iki 40-osios minutės, kai po Kevino De Bruyne puikaus perdavimo įvartį galva pelnė aukščiau už visus baudos aikštelėje iššokęs Erlingas Haalandas.

49-ąją minutę „Man City“ norvegas realizavo baudinį, o dar po penkių minučių pelnė ir „hat-trick'ą“, išnaudojęs Riyado Mahrezo rezultatyvų perdavimą.

Po pergalės Pepo Guardiolos auklėtiniai nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“ atsilieka dviem taškais, tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę dviem rungtynėmis mažiau.

Kitas šeštadienio mačas tarp „Leeds United“ ir „Brentford“ pasibaigė be įvarčių.