Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2017 11 26 /20:27

„Manchester City“ ir „Arsenal“ pergales išplėšė paskutinėmis minutėmis

„Premier“ lygoje pergalę iškovojo lyderė „Manchester City“ komanda, išvykoje 2:1 palaužusi „Huddersfield Town“ vienuolikę.
Raheemas Sterlingas
Raheemas Sterlingas / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai pirmavo po Nicolo Otamendi įvarčio į savus vartus 45-ą minutę, bet totalią žaidybinę persvarą turėję „City“ futbolininkai sugebėjo išsigelbėti.

Sergio Aguero 47-ą minutę realizavo baudinį, o pergalingą įvartį 84-ą minutę pelnė Raheemas Sterlingas.

„Manchester City“ kamuolį kontroliavo net 80 proc. laiko ir nė karto varžovams neleido smūgiuoti į vartų plotą.

Pepo Guardiolos treniruojama komanda po 13 turų turi 37 taškus ir aštuoniais lenkia antroje vietoje esantį „Manchester United“ klubą.

Alexis Sanchezas per teisėjo pridėtą laiką realizavo baudinį ir taip pat išplėšė svarbią pergalę Londono „Arsenal“ ekipai.

„Arsenal“ išvykoje 1:0 palaužė „Burnley“ ekipą, su kuria prieš susitikimą turnyrinėje lentelėje žengė lygiai – turėjo po 22 taškus.

Pergalė leido „Arsenal“ pakilti į 4-ą poziciją.

Kanonieriai kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko ir atliko 17 smūgių („Burnley“ – 8), tačiau į vartų plotą pataikė tik dukart.

„Burnley“ ekipą „Arsenal“ įveikė septintą kartą iš eilės.

Kitose rungtynėse „Southampton“ 4:1 namuose įveikė Liverpulio „Everton“.

„Everton“ islandui Gylfi Sigurdssonui 45-ą minutę buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau trys šeimininkų įvarčiai antrajame kėlinyje sudėjo visus taškus ant „i“.

„Everton“ ekipai įvarčius pelnė Dušanas Tadičius (18 min.), Charlie Austinas (52 ir 58 min.) bei Stevenas Davisas (87 min).

„Southampton“ su 16 taškų kyla į 10-ą vietą, „Everton“ su 12 taškų lieka 16-oje pozicijoje.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?