„Manchester City“ pergalė – Yaya Toure pratęsė kalėdinę seriją

Pirmadienio vakarą sužaistos dar vienos Anglijos „Premier“ lygos aštuonioliktojo turo rungtynės. „Manchester City“ išvykoje 3:0 nugalėjo „Hull City“.
Yaya Toure
Yaya Toure / „Scanpix“/AP nuotr.

Nors dominavo pagal kamuolio kontrolę, „Manchester City“ ilgai nepralaužė šeimininkų gynybos. Tik 72-ąją minutę Raheemą Sterlingą neleistinai stabdė Andrew Robertsonas ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Yaya Toure.

Y.Toure tapo vos antru žaidėju, kuriam pavyko per Kalėdas pasižymėti trečią sezoną iš eilės. 2012, 2013 ir 2014 tai pavyko pasiekti Papissui Cissé.

78-ąją minutę pergalę įtvirtino Kelechi Iheanacho įvartis, kuris buvo pelnytas komandinėmis pastangomis.

Jau per pridėtą laiką dar vieną įvartį mušė R.Sterlingas, tačiau kamuolys atsimušė į Curtį Daviesą ir įvartis buvo įskaitytas „Hull“ gynėjui.

„Manchester City“ su 39 taškais užima antrą vietą „Premier“ lygoje ir septyniais taškais atsilieka tik nuo „Chelsea“.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?