„Manchester City“ žengė į Anglijos lygos taurės finalą

Trečiadienį Mančesterio „Etihad“ stadione sužaistos Anglijos lygos taurės („Capital One Cup“) antrojo pusfinalio atsakomosios rungtynės.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Scanpix“/AP nuotr.

„Manchester City“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 įveikė Liverpulio „Everton“ ir atsirevanšavo už pirmajame mače patirtą nesėkmę 1:2 bei žengė į finalą.

18-ąją minutę po Rosso Barkley įvarčio Mančesterio klubas buvo priremtas prie sienos, tačiau dar iki pertraukos Fernandinho rezultatą išlygino, o antroje rungtynių pusėje įvarčius šeimininkams pelnė Kevinas de Bruyne ir Sergio Aguero.

Anglijios lygos taurės finalas „Wembley“ stadione tarp „Man City“ ir „Liverpool“ klubų įvyks vasario 28-ąją dieną.

„Manchester City“ – Liverpulio „Everton“ 3:1
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 4:3)
18' [0:1] R.Barkley
24' [1:1] Fernandinho
70' [2:1] K.de Bruyne
76' [3:1] S.Aguero