„Manchester United“ aikštę vėl paliko nuleistomis galvomis, „Arsenal“ įsirašė pergalę

„Manchester United“ toliau klupinėja. Raudonieji velniai namų rungtynėse nesugebėjo įveikti vos 16-tą vietą „Premier“ lygoje užimančių „West Ham“ futbolininkų. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
„Manchester United“ – „West Ham“
„Manchester United“ – „West Ham“ / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai išsiveržė į priekį jau 2 rungtynių minutę, kai pasižymėjo Diafra Sakho. Tai antras greičiausiai „Manchester United“ praleistas įvartis „Old Trafford“ stadione per visą istoriją.

Zlatanas Ibrahimovičius 21 minutę rezultatą išlygino, bet tai buvo viskas.

Pastarąjį kartą „Old Trafford“ stadione Anglijos pirmenybėse „Manchester United“ laimėjo rugsėjo pabaigoje. Tai pirmas kartas nuo 1990 metų vasario, kai „Manchester United“ „Old Trafford“ stadione nesugebėjo laimėti keturių mačų iš eilės.

Maža to, 20 taškų per pirmąsias 13 rungtynių – pats prasčiausias „United“ sezono startas nuo 1989-90 metų, kai buvo pasiektas analogiškas rezultatas.

Tuo tarpu „West Ham“ strategas Slavenas Biličius tapo 12-uoju treneriu, kuriam pavyko per pirmąsias trejas akistatas su „Manchester United“ „Premier“ lygoje nepralaimėti nė karto.

Rungtynių akimirkos

Tiesa, „Manchester United“ liko šeštoje vietoje, mat Jose Mourinho ekipai ant kulnų lipančios „Watford“ ir Liverpulio „Everton“ vienuolikės sekmadienį pralaimėjo.

„Everton“ išvykoje 0:1 nusileido „Southampton“, o „Watford“ tokiu pat rezultatu namuose pralaimėjo „Stoke City“.

Tuo tarp Londono „Arsenal“ atotrūkį nuo „Manchester United“ padidino iki 8 taškų. Ketvirtoje vietoje žengiantis „Arsenal“ namie 3:1 nugalėjo „AFC Bournemouth“ ekipą.

Alexis Sanchezas pasižymėjo dukart (12 ir 90 min.), Theo Walcottas – kartą (53 min.). Callumas Wilsonas 23 minutę nuo 11 metrų žymos buvo išlyginęs rezultatą. Įdomu, kad tai pirmas per visą istoriją „AFC Bournemouth“ įvartis, pasiųstas į „Arsenal“ vartus (įskaitant visas varžybas).