Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Marijampolėje – lygiąsias išplėšęs fantastiškas ukrainiečio spyris

Po slogaus sezono starto Marijampolės „Sūduvą“ sukrėtę pokyčiai vyriausiojo trenerio pozicijoje pergalių į Suvalkiją kol kas negrąžino.
A lyga: „Riteriai“ – Marijampolės „Sūduva“
A lyga: „Riteriai“ – Marijampolės „Sūduva“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Marijampoliečiai namuose sužaidė lygiosiomis su Telšių „Džiugu“ – 1:1.

Vos 5 taškus per penkis pirmuosius mačus surinkusi „Sūduva“ pirmadienį atsisveikino su antrą sezoną komandą treniravusiu Victoru Basadre, kurį prie ekipos vairo pakeitė Eivinas Černiauskas.

Jo debiutas vyriausiojo trenerio pareigose vos visiškai neprisvilo.

„Sūduva“ atakavo dažniau, bet „Džiugui“ įvartį 45-ą minutę smūgiu galva po standartinės situacijos įmušė Lukas Ankudinovas.

Jau atrodė, kad Marijampolės klubas patirs pralaimėjimą, bet tašką šeimininkams ketvirtą pridėto antrojo kėlinio laiko minutę atnešė Jevgenas Protasovas.

Ukrainietis įspūdingai pykštelėjo iš už baudos aikštelės ir puikiu įvarčiu išplėšė lygiąsias.

Telšiškiai po šio mačo A lygoje liko priešpaskutiniai devinti, o „Sūduva“ su „Šiauliais“ dalijasi 6-7 vietas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant